Avatar uživatele
agentpv

Jak se mám odhlásit z Aukra – fakt nemohu najít „Odhlásit se“ – omylem jsem spustil aukro v Microsoft Edge?

Zajímavá 0 před 280 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Odhlášení z Aukra v Microsoft Edge se neodlišuje od odhlášení v jiném webovém prohlížeči. Postupujte takto:

  1. Otevřete Aukro v Microsoft Edge.
  2. V pravém horním rohu stránky by měl být váš uživatelský profil.
  3. Klikněte na váš profil a v rozevírací nabídce byste měli vidět možnost „Odhlásit se“.
  4. Klikněte na „Odhlásit se“.

Pokud možnost „Odhlásit se“ nevidíte, může být problém v tom, že jste skutečně přihlášeni. V takovém případě se pokuste přihlásit a poté se odhlásit.

Pokud stále nemůžete najít možnost odhlásit se, může to být chyba na stránce. V takovém případě doporučujeme se obrátit přímo na podporu Aukra.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

  1. Na jakékoli stránce na aukro.cz klikneš vlevo nahoře (levým tlačítkem myši), na to oranžové, „aukro“, tím se dostaneš na domovskou stránku.
  2. Vpravo nahoře najdeš „Moje Aukro“, na to klikneš (levým tlačítkem myši) a vyskočí Ti dialogové okno.
  3. V tom dialogovém okně, úplně dole a vpravo, vidíš „Odhlásit“ se symbolem vypínacího tlačítka.
  4. Na to klikneš (levým tlačítkem myši) a jsi odhlášen. Celý problém, jako.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

O co přesně Ti jde? K odhlášení obvykle slouží tlačítko „odhlásit“. Ale mám za to, že Ti jde o zrušení upozornění. A to je snad ve všech prohlížečích schováno někde uvnitř v nastavení. U Edge snad:
Nastavení-Oprávnění pro soubory cookies a weby – oprávnění pro web – oznámení

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
agentpv

Chtěl jsem se jen odhlásit jako uživatel. Edge mi opravdu – OPRAVDU někam skrylo ikonu pro Odhlášení. Vymazal jsem tedy historii prohlížení a jsem odhlášenej. Edge nepoužívám, ale občas mi ten vyhledávač sám vyskočí a já si toho nevšim a přihlásil se přes něj omylem na aukro.

Nový příspěvek