Banán94

jak se mám chovat když si mě každej bere do huby

jak se mám chovat když si mě každej bere do huby , přirovnavá me k nečemu a vnucujou mi dva dny jednu holku , furt do mě valej . a prej na nic namám tak nevim co mám dělat když je vidím kazdej den ve škole prootže to se nedá se snima nebavit …nemám s ena ně fakt vybodnout ? a žit si svuj život ? ale vim že stejne neprestanou :(

Nejlepší odpověď
iceT

Na holku se vykašli a vykašli se i na ostatní,buď sám sebou,oni z toho vyrostou.