Lukas27

Jak se má žena zbavit celulitidy?

Odpovědi
zjentek

Dnes jsou celkem účinné masti. Z první mě napadá kaštanová, anebo skořicový olej. Radím, protože jedna známá si nemohla vynachválit, tak nevím…

Vhodné je něco (přípravek), co pálí. V kombinaci s masážemi.

RyuzakiKate

Kombinací cvičení, zdravé stravy, peelingových masáží, studené sprchy a dostatkem sexu :))

da ny

Někdy těžko. Celulitidu mohou mít i štíhlí lidé, nají i děti.
Je mnoho účinných prostředků (masti, zábaly, profi i domácí). Pitný režim (voda), někdy i snížit hmotnost, zdravá strava, pohyb. Na vině je často i hormonální antikoncepce!
https://www.le­karna.cz/clanek/jak-se-zbavit-celulitidy/?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=D-SEA:+Obecna+-+clanky+-+THINK&utm_ter­m=celulitida