Savier

Jak se má zachovat slečna, která se stydí jít před přítelem na velkou?

Nedávno jsem četl na jednom webu tento problém. Prý nebyla na velké i 3 dny 😮 Byloi mi jí líto.

Nejlepší odpověď
jirka F

Normálně říct promiň potřebuji na záchod zabouchnou záchod a v klidu vykonat potřebu.Je to jednoduché jako když vy dát facka. 🙂

Další odpovědi
Filip84

Objednat se k psychiatrovi. 🙄

To je furt dokolečka dokola: asi téměř každému se někdy stalo, že měl z někoho – lidově řečeno – stažený svěrač. To je normální, prostě v něm vzbudil negativní emoce, právem nebo neprávem, to je dokonale nepodstatné. To bejvá! 👌😅

Jedna je mít z někoho – co já vím – 3× za 10 let stažený svěrač, a pak se kvalitně vyschranit, druhá věc je, že slečna se „bojí“ vysrat před chlapcem, s kterým sdílí lože společné a který jí píchá (nebo píchá (i) ona jeho připínákem, nebo tak něco – víš jak! 😎😈), a to natolik, že tři dny nejde se stolicí na mísu.

To už je pathologické, jde o nějakou fóbii, blok, nebo něco podobného, který pacientovi komplikuje žití. Komplikuje žití? Komplikuje. Tak je pacient s hlavou – hotovo. 🙄😅

iceT

Škoda, že nezmínila, jestli ten stud má i on před ní. Předpokládám, že ne, chlapům je to asi jedno. Ale je třeba si uvědomit, že potrava má ten důsledek, že produkuje i odpad a ten chce ven, je to normální a patří to k životu, stejně jako potřeba močit.
Taky není potřeba říkat Hele potřebuju na velkou, stačí říct Omluv mě, a odskočit si.

To mi připomíná historku, kdy mi jedna kamarádka vyprávěla, jak s novým přítelem trávili hodně času v posteli, a ona měla tak strašnou potřebu si upšouknout, ale že jí to bylo trapné, tak to zadržovala. Ale myslím, že si ten sex ani nemohla moc užít, když se musela kontrolovat, aby náhodou nevypustila ducha.

da ny

Moc nerozumím tomu, roč by Vám mělo být slečny líto 😉,
Proč by měla jít na WC před přítelem, on snad, měl dveře? 😉
Když musíš, tak musíš, stud jde stranou (u normálního člověka)
To ještě netuší, že ten muž, jednou kudy bude chodit, tudy bude,
bez uzardění prdět, v křesle, do sedačky 😉 Pokud nebude vzácnou výjimkou.
Ženy a dívky , často trpí zácpou. Chodívají na velkou 1× nebo 2×,
během týdne. Často jsou samy na vině. Nevhodná strava, nedostatek
vlákniny a tekutin..