Jak se má správně čistit studna? Máte někdo i zkušenost?

Doplňuji: Vrtaná ve které jsou skruže.

Odpovědi
Válek Petr

Vrtaná či kopaná?

Inspirace:

http://forum.tzb-info.cz/128188-vrtana-studna-kalna-voda-jak-na-udrzbu

dudu

Loni nám kopanou studnu se skružemi čistila odborná firma. Hoši nejprve ze studny vyčerpali vodu, pak celý vnitřek vyčistili vysokotlakou vodou, poté odstranili veškerý kal až do základů studny, pak tam nasypali prané oblázky a nakonec provedli desinfekci savem.

anonym

Sem můžete uvést pro zajímavost i jak by se čistila kopaná. Díky.