Elisabetth

Jak se jmenuje „zpívající advokát“ (nebo „zpívající právník“ to je jedno)???

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ivo Jahelka.

Další odpovědi
Terryle

Ivo Jahelka. Jeho písničky prý vycházej ze skutečnejch případů a občas to jsou fakt haluze… :)
http://www.su­permusic.sk/sku­pina.php?idsku­piny=240

tom004

Ivo Jahelka jak už bylo řečeno, a jeho písničky jsou z velké části upravené skutečné soudní případy. A začínal vysloveně úpravou těchto případů,které byli součástí programu,se kterým vystupoval na různých akcích, hlavně pro učně a studenty. Formou otázek a odpovědí jim vysvětloval právo a zákony,které právě tyto písně spojovali.

anonym

Jmenuje se Ivo Jahelka