Blecha

Jak se jmenuje toto usb ?

Jak se jmenuje usb, které jde do nokie 5530 XM?

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Většinou se jedná o miniUSB , to by měl být v brzké době standard po všechny mt, takže už ne 1mt=1 nabíječka.Snad je to ono.

Další odpovědi
anonym

>> µ <<
Je to „microUSB“

  • v rámci evropské unie standard pro veškeré nabíječky mobilních zaříení od roku 2010

FOTO:
http://phandro­id.com/2009/06­/30/microusb-becomes-european-standard-in-2010/

(pozn: miniUSB je o něco větší a má teoreticky kratší živostnost ve srovnání s variantou micro …)