Obelda

Jak se jmenuje tato stará hra? Nemůžu si vzpomenout.

Jedná se o 2D dungeon hru z pohledu shora, začínáte s elfem v zeleném oblečení, který střílí z luku osmi směry jako do hvězdy. Myslím že je možné si pak otevřít i jiné hratelné postavy… (nejsem si ale jistý) Procházíte dungeony plné monster a pastí (příkladem jsou například netopýři nebo ostny) hledáte klíč který vám otevře dveře do dalšího levlu. Je to stará akční hra, velice barevná. Myslel sem si, že se jmenuje Medival, ale asi sem se spletl protože google nic nenašel. Nejsem si jistý jestli si to vybavuji přesně hrál sem to tak dávno. Určitě to nevím ale bude to hra asi z 93–98 roku. V té době byla docela známá. Podle mě jsme jí hráli na DOSu, ale to už taky nevím přesně.
Doufám že můj mlhavý (vzpomínkový) popis postačí.

Odpovědi
aliendrone

Těžko říci, zkus se mrknout sem: https://www.my­abandonware.com/

Obelda

Tak, v rychlosti jsem to prolétnul. Pokud to na té stránce je budu to hledat rok. :D To nic ve zlém… hmmm… budu hledat po večerech třeba na to narazím…

Kdyby někdo našel dříve budu rád…
Nebo pokud by někdo věděl, to by bylo super. (bohužel vzpomínky sdílet neumím) :)