janikaq

jak se jmenuje tato písnička?

zpívá v ni holčina s takovýma nazrzlýma vlasama a kroužkem v nose a klukem…Hraje se tam na kytaru a je to duet…prijde mi to jako z nejakeho filmu (soundtrack)…nasla jsem ji na youtube,ale nenapsala sijak se jmenuje…kdyby nekdo vedel,budu moc rada.Diky

Nejlepší odpověď
badisko

jo ty myslis tuhle ?…lalalla hmmm laalalala hmm …jak to proboha asi mame vedet …bez ja youtube.com.. a hledej …tady mikdo.. teda az na vyjimky nema kristalovou kouli…

Další odpovědi
anonym

populární duet z filmu kde se hraje na kytaru by možná byl „Falling slowly“, holčina tam ale nemá kroužek v nose ale v uchu, takže asi smůla 🙂 …