KarolínkaP

Jak se jmenuje ta řasenka, co na ni teď běží reklama?

Dáma v reklamě povídá něco takového: „Dnes jdu se svým manželem na večeři. Tato řasenka vytvoří efekt umělých řas.“ A po chvíli: „Ahoj miláčku“
A dámy, máte s ní někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Džuls

Tá riasenka je od firmy ASTOR- keď skočíš do akejkoľvek lepšej drogérie DM, 101, tak ju tam nájdeš. Konkrétne s touto skúsenosti nemám, ale najnovšie mám od L´oreal Paris- Volume Million Lashes- extra black a môžem len odporúčať 🙂 A tuším, že tá žena v reklame je Heidi Klum, nie?

Další odpovědi
hanulka11

arygnoc je psáno na ni a ne na ní- líp čti

arygnoc

na řasence běží reklama?

hm, hm, to jsou mi věci.

aha, to bude věkem, původně jsem myslel, že je to mušinec, a to byla čárka. nj.

;)

terry

Netuším, reklamám v TV nevěřím. Moc prodražují zboží.

Ella

odpověď už byla dána :)
existuje také jedna od MaxFactoru – false Lash Effect