Denissa22

Jak se jmenuje písnička?

Ahoj, potřebuju poradit slyšela jsem v radiu myslím (Kiss JČ) song kde zpívaj znamou dětskou anglickou písen, song je anglicky , zpívá ho žena a žánr nejaky dance. Je to známá melodie ale nemužu si vzpomenout, díky za odpověd :)

Nejlepší odpověď
Marcus

Tvůj popis je příliš neurčitý. Jediné, co ti mohu poradit je stáhnout si na přiloženém linku program, kde tu melodii zanotuješ a ten program tu píseň rozpozná, ale nebo taky ne, musíš se snažit.
http://www.sha­zam.com/

Další odpovědi
Valky

Taky Shazamuju jedině.. :o)