Zvědavý

Jak se jmenuje písen jejiž refrém je „ooo-oooo-oo“?

vím že je toho málo – je to už starší písnička fakt nic novýho. Když na barrandově dělali upoutávku na film „Banánový Joe“ z Budem Spencerem tak to hrálo „ooo-oooo-oo“ 3× nebo 4× zasebou
Doplňuji:
nazdar bazar : to není ono – nezpíval to černoch|ši – jeden běloch

Nejlepší odpověď
arygnoc

ooo-oooo-oom od listera z červeného trpaslíka?

:-Q

Další odpovědi
Nazdar Bazar

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0EjLWh2150I ?
Doplňuji:
Pak si stáhni soundhound, z téhle specifikace je téměř neidentifikova­telná.

Lorelai

Jednu takovou zrovna poslouchám, zkus The Moody Blues – Gypsy (1969). Oh oh oh atd je v refrénu. Dej vědět jestli je to ono

ivzez

Ooo-oooo-oo

Nechápavé

redtube.com ;))) oh

Zvědavý

Lorelai : Není :(