zdendík

Jak se jmenuje antivirový program společnosti Microsoft, který si můžete pořídit zadarmo

jedna z možností: Microsoft Security Essentials
Microsoft Firewall
Microsoft Intune
Microsoft Forefront
Doplňuji:
prosím odpovězte moc prosím

Nejlepší odpověď
beer

Microsoft Security Essentials je bezplatný antivir.

Další odpovědi
misa-radilka

Je to Microsoft Security Essentials.

Zdroj: http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/security_es­sentials/defau­lt.aspx

baghira

Z uvedených možností by se za antivirový program dal snad označit ten první (MSE).

Firerwall je firewall, Intune je správa PC a Forefront je správa identit, zjednodušeně povedané.

RomanP

já používám rok tady tento
Microsoft Security Essentials.
Jsem s ním spokojen , nepustí nic do PC narozdíl od Avasta který zahlásil vir a potom ho pustil do PC a šmudlo hledej kam se troják usídlil