Domess

Jak se dostat do fotbalového týmu (muži)?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat především osob, které někdy řešily podobný problém nebo hrály/hrají za fotbalový tým. Je mi 21 let a fotbal jsem hrával od základní školy, nějakou dobu za žáky, nějakou dobu za dorost. Aktuálně již delší dobu nehraji za žádný klub/tým a chtěl bych opět začít. Problém je ten, že nevím, jakou cestou se do takového týmu dostat, jelikož se jedná o muže, ti většinou mají již dostatek hráčů nebo své odchovance. Samozřejmě se nabízí možnost, že se prostě někde v okolí mohu zeptat, ale chtěl bych první slyšel názor nebo zkušenost někoho z vás. Díky za případné rady

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě se zeptat v nejbližším klubu. I když je hráčů přebytek, tak dobrých hráčů neni nikdy dost. pokud něco umíš, tak si tě vyzkouší a neni jediný důvod, proč by tým dobrého hráče nepřijal.

Další odpovědi
nyjono

Vždyť sis sám odpověděl.
Zeptej se v nejbližším klubu. Nebo v druhém nejbližším. Jestli ti to aspoň trochu půjde, není důvod, proč by tě nevzali.

Kryšpín

Pralesní liga bere