Gestas

Jak se dělá ten velký kus masa, který je ve stáncích s kebabem?

Pochybuju, že je to maso vcelku, asi to musí být složené z menších kousků. A pokud je z těch menších kousků, jak se ty kousky dávají dohromady?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pořádně si to prohlédni. Jsou to plátky masa napíchnuté na rožni.

Další odpovědi
iceT

Podle toho, jaké maso, dělají i z mletýho, předpokládám, že je to hrouda mletýho masa napíchnutá na rožni, který se otáčí vertikálně, a pomalu se z toho odřezávají kousky, vypadá to pak jak slupka. V Anglii jsem měla kebab z mletýho masa a byl vynikající, tady jsem tak dobrý nikdy nedostala.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kebab

gecco

Lamalam má pravdu – v tom lepším případě…
😉
Běžně se ten válec dělá z ´ plátků´ mletého, dobře umíchaného masa (co je prát??).
😉
Není to o nic méně chutné, jen háklivější na bakterie, možná…
😉