Alesh

Jak se dělá „cucflek“?

Jaká je správná technika? Používají se u toho zuby nebo ne? … Jsem ve sporu s osobou blízkou. 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Zuby ne. 🙂
Cucfleky neboli kousance lásky jsou v podstatě modřiny, které se tvoří, když vám někdo silně saje kůži. Ze začátku jde o červenou skvrnu, která se vytvoří, protože se naruší cévy pod kůží. Později se skvrna začne hojit a tmavne.
Jemně otevřete rty a přiložte je partnerovi na kůži. Představte si, že říkáte O a pevně přitiskněte rty na partnerovu kůži tak, abyste se mohli přisát. Snažte se mít stále měkké rty a netlačte příliš silně.
Začněte sát partnerovu kůži. Měli byste sát dost silně na to, abyste narušili cévy pod kůží, ale ne tak silně, aby to partnera bolelo. Budete muset sát 20–30 vteřin. Pamatujte si toto:
Dejte si pozor, abyste se omylem nezaryli zuby do partnerovy kůže.
Po chvíli přestaňte sát. Pokud máte pocit, že by bylo divné sát partnerovi kůži 30 vteřin v kuse, zkuste to jen deset vteřin, potom ho polibte a potom ho znovu začněte sát.
Dejte si pozor na to, kolik slin máte v ústech. Neměli byste partnerovi nechat na kůži vlhké stopy, takže během líbání opatrně polykejte sliny.
Podrobněji: https://www.wi­kihow.cz/Jak-n%C4%9Bkomu-ud%C4%9Blat-cucflek

Další odpovědi
_Bůh_

Zubflek

Čecho_slovák

Kombinačkami.

Kepler

Marci, že ty jsi studovala VŠ CUCFLEKOVOU?

cochee

Týjo taky mě to napadlo, to je vyloženě školení 😁 ta marci se ale nezdá ;)