Alča M.♥

Jak se dává na facebooku pryč obl. sportovní tým?

Potřebovala bych vědět, jak mám na FB odstranit, když si upravuju profil, oblíbený sportovní tým. Mám tam prostě tu fotku toho týmu a nevím, jak to dát pryč. Díky moc
Doplňuji:
PRO: Marťa382
Díky za odpověď, aspoň jedna. Tak jsem to zkusila a nejde to. Nemáte někdo ještě nápad? Já už jsem vyzkoušela úplně všechno

Nejlepší odpověď
marťa382

Zkus na to okno kliknout a dát delete. Myslím, že by to mělo pomoct.

Další odpovědi
Bobule

Jdi do Informací na svém profilu, tam si najed na „oblíbené“… nahoře nad každou tabulkou je „upravit“ klikneš, vybereš ten tým, dáš delete.
Druhá věc je, jestli to máš ve složce " to se mi líbí. Postup : Možnosti, dole rozvineš nabídku další stránky. Klikneš na ten sportovní tým, pokud ho máš v oblíbených, stránka se Ti ukáže a v levo, ve sloupečku je mimo jiné i čudlík – Už se mi to nelíbí. Klikneš. Potvrdíš a vrátíš se zpět. U těch nových profilu, to není v levém sloupečku, ale jakoby nahoře v hlavní nabídce. 🙂