fcoop

Jak se dá zjistit,že nějaký „bídák“?

užívá můj PC k rozesílání své pošty?
A---co s tím,pokud ano? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba se koukni do „naposledy otevřených položek“,nebo do historie PC

Další odpovědi
elektrikář

Stačí počítač když jej nepoužíváš vypnout. Tento problém řeší antivir Mně se ozval z počitače zvuk klaksonu a oznámil mi že se na mne dobývá trojský kůň. Počítač jsem vypnul. Znova nastartoval a je vše v pořádku.Používám Maicrosoft security