Danina65

Jak se dá vypočítat procento pravděpodobnosti?

Člověk si v roce 2015 zlomí kotník dvanáct dnů před odjezdem na dovolenou.V roce 2017 je to tři dny před odjezdem, stejný typ úrazu.Jak plánovat další termíny dovolené?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Vypočítat pravděpodobnost by určitě šlo, pokud by byla k dispozici data – statistika o počtu případů zlomeného kotníku. Bohužel takovou statistiku nemám. Pokud chcete tu pravděpodobnost co nejvíc snížit, máte mnoho možností:

  1. Vyjet na dovolenou neplánovaně, prostě sednout do auta a jet
  2. Nejezdit na dovolenou vůbec
  3. Od okamžiku naplánování dovolené nevstát z postele až do vyražení na cestu

…a další.

Protože by všechny tyhle možnosti ale přinesly víc problémů než užitku, doporučuji prostě doufat, že se to nestane znovu 😉

Další odpovědi
Dochy

Naplánuj si dovolenou tak aby skončila alespoň 2 dny před další plánovanou zlomeninou kotníku 😉

marci1

Vypočítat se to asi nedá. Spíše si nepřipouštět, že by se to mohlo stát znovu. Pokud by si to člověk připouštěl, tak by se to mohlo stát. 🙂