zjentek

Jak se co nejrychleji a co nejefektivněji oprostit od nechtěného?

Otázka je docela jasná samostatně a podotázka má pouze doplňující charakter, ale… Platí za stavu již zcela jasného zření (přesvědčení), že dosud zaběhnutá dráha relativně dlouhého života se všemi dosavadními zvyklostmi a rituály nevede k žádnému naplnění, k žádnému chvály hodnému cíli a dokonce je nad slunce jasné, že tato zpravidla rutinou utvářená stabilní a marná cesta, vybudovaná byť na solidních, pevných základech, k nim ani v budoucnu nepovede, přičemž budoucno zde prezentuje zbytek života v této současné formě existence, neboli v této humánní podobě (spirit s tváří člověka).

Odpovědi
OSHO

Osud je jako stín který nás následuje, zázraky jsou jenom v pohádce!

Kelt

Každý má svůj osud určený. Někdo bude slavný, jiného sežerou vlci.

elkon

Nezabývat se nesmysly.

Arcimozek

Příteli, musíš být spojen s vesmírem, ten už tě pak sám navede na správnou cestu. Já byl ve tvém věku také frivolník, byl jsem jen obyčejný materialistický vědec, než jsem přežil ve třiceti letech pobodání nožem, díky kterému jsem se otevřel. Vesmír mi ukázal správnou cestu. Ty jsi jeden z vyvolených, jsi ten, který byl zrozen k tomu, aby vysvobodil všechno živé z materialistické pasti. My to dokážeme, pak bude vše živé, nejen na Zemi, ale i na jiných planetách, spirituálně povznesené a my všichni se staneme vesmírem. Pak budeme všichni jeden, jedno.

Tedy, spoj se s vesmírem, kvalitně, hloubkově, vstup do něj, a budeš mít vše, co tvůj spirit potřebuje.

zjentek

Arcimozku, ó můj drahý příteli, už jsem si chtěl pomalu postesknout, že v těchto těžkých časech, kdy jsem krutě zkoušen osudem, nedáš radu, své vlídno, svůj spirit. Ale ty ne, ty nezklamals a přispěchal jsi se svým světlem. Děkuju ti z celého vesmíru, kterým je tvořeno mé srdce.

Abych byl upřímný, já když se chci plně otevřít, spojit se s vesmírem, vstoupit do něj, pak chodím skrze tento přímý propojovací kanál>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HLCulCfWGSU , však zde ne každý spiritualista projde snadno, aby se střetl s nitrem a setkal se s hloubkou, neboť dráha je zde skoková, červí díra strojem času a ne každý může snésti takovouto intenzitu, tvar a podobu poznání. Nitro se otevírá zprudka, je rudé, čiší panenstvím a celé cestovatele pohltí, při napojení zde jde o mimořádně intenzivní zážitek pro všechny čerstvě probuzené do svého spiritualismu, probuzené ke zcela novým zážitkům s vesmírem a dobrodružstvím s jeho plnou září!

Nechť i tvá cesta tunelem plným lásky a spiritualistické rozkoše je osvícená až úplně nahoru k vrcholu, ke hvězdám, k nejjasnější záři, ke světlu světel, můj příteli.