brachaKarel

Jak se chová člověk, když je slepě zamilovaný ?

Nejlepší odpověď
studium

Slepec v lásce vše u toho druhého omlouvá-jakákoliv neřest má najednou logické vysvětlení,které okolí nechápe.V nepos­lední řadě-já dám své lásce vše a dotyčný člověk bude se mnou jiný.Popření sama sebe-dříve se mi u druhých lidí na jejich chování něco nelíbilo,ale najednou to chápu a tudíž přehlížím.Zami­lovaný člověk najednou mění své zvyky,přizpůsobuje je své lásce,neustále se zkoumá-tedy hlavně svůj vzhled,počet sms nebere konce.Když přátelé varují-zatracuje je-nevěří atd…

Další odpovědi
Drap

Bláznivě, alespoň většinou

hanulka11

Jako cvok a jde" přes mrtvoly".Ale je to hezké období pro mladé lásky.

anonym

Jako tetřev hlušec – nevidí, neslyší.

anonym

ocko, a kdyz vas dobodovava v noci vas pritel hlada ( vas profil od zadu ) ..tak je take slepe zamilovany ? :o
nebo ze by jste se dobodovavala jeho profilem sama ? vzdyz vam preci o body nejde, jak casto pisete … nebo je nejaka zmena ?
jeste musim dohledat Dr., jestli ho nedobodovava take .. zvlastni je, ze boduje jenom vas ( ten hlada ) , jenom, tu vasi odpoved ..a pekne ze zadu .. presne tak, jak to delate vy s Dr. " momentalne " u pusinky.. i kdyz nekdy : aby se nereklo, oboduje jeste jednu odpoved.., ale to minimalne
ja bych se toho hlady zeptala sama, ale kdyz jsem cetla jednou jeho odpoved, kde psal jako zena .. , tak mu nejak uz neverim.. :)
a jestli me zase napisete, ze jsem nemocna, tak tentokratn prosim o upresneni diagnozy.. dik …-iv-

Sůwa

Je to nějaké divné, >hlada< o sobě umí psát i v ženském rodu a najednou ho zajímá i něco jiného než IT, kde je fakt dobrý 🙂
http://screen­shot.cz/CM6B8/
To bude něco podobného, jako s tím dobodováním. Jestlipak o tom vůbec ví, nějak mi to k němu nepasuje 🙂

anonym

me je hlavne divny, ze by s ni vubec dokazal nekdo zit.. :)
ja se toho hlady zeptam, okopiruji mu to nekdy, az na nej narazim..ale : kde mam jistotu, ze mi zase za nej neodpovi ona ? :)
hlavne, ze si tu rada " hraje " na jakobypsycholozku " .. ja si vzit ty jeji rady k srdci, tak asi radsi skocim z mostu.. :(
uz radila i na prostatu ! :) -iv-

Sůwa

  • iv-II. – já už se pomalu bojím otevřít konzervu, aby na mne nevykoukla… 🙂

annas

🙂

anonym

suwo, :) , staci, kdyz me budete psat jen : -iv- … ne tu II. :) az me smaznou, tak budu zase -iv- III , tak to by jste se nedopsala.. :) ale ja mam Adminy rada a oni me .. nedala jsem jim zatim zadne napomenuti, ani oni me.. !
jen jim pisu , jak boduje ocko s Dr. a oni me zase pisi, ze ja boduji jen an. ! :)
ja totiz po nich chtela aby me dali 50 bodu , ale mam jich jenom 25. :( a pry mam byt rada i za ne ..
:)
oni vidi vsechny ty kliky na co kdo klika , co kdo maze a pak jim ten samej clovek pise o " slusnosti " .. :)) -iv-

Sůwa

No, hlavně nebudu psát „ivuško“, to jsem tu už taky četla, bohužel neuložila 🙂

anonym

.. :) to je cela Ladka, no !