Moniccc

Jak se anglicky řekne rok 1801?

Prosím prosím, jak se anglicky řekne rok 1801? Chci to říct způsobem např.: 1994 – nineteen ninety-four. Ne přes tisíce a stovky. Děkuji mnohokrát :)

Odpovědi
ke4n

eighteen oh one (nulu vyslovují jako ‚oh‘ [ou]

nebo eighteen and one
Doplňuji:
nebo eighteen hundred and one

zjentek

ejtýn zírouan :o

ke4n

zjentek, v letopočtech, tel.číslech apod složených číslech se ‚zero‘ nepoužívá

zjentek

věř mi, že jsem v tom žil dlouhá léta na to, abych ti nevěřil :o

zjentek

tím chci říct, že je dost možný, že čech se státnicemi z britský angličtiny si v USA někde v černošský oblasti v McDonalds žřejmě neobjedná ani hranolky, pokud bude trvat na tom, co zná ze školy ..já s těmi lidmi na ulici mluvil desetiletí a fakt věř, že se zero běžně používá. Ale jak říkám, musíš mezi lidi, do opravdovýho světa ,)

ke4n

:DDDDDDDDDDDDDDDDD
joo takových zjentků co tam makali na stavbách s černochy, mexiky a poláky jsem tam taky pár potkal, s tím bych se moc nechlubil :D

zjentek

zřejmě jsi už tedy viděl lidi, kteří tvoří pestrobarevný svět ..to je něco jinýho, než na webu tří intelektuálů. Tak co, uměl bys ty hranolky koupit, chlapáku?