Jak rychle schodit 3–5KG?

Ahoj. Jsem kluk je mi 14 v unoru bude 15. Měřím 168cm a vážím 60kg. CHtěl bych co nejrychleji schodit 3–5Kg. Prosím poraďte co jíst, a co vůbec nejíst.. a třeba jak posilovat či běhat.. nějaký rozpis :) dekuji :)

Nejlepší odpověď
Marsyas

Jez co chceš a hlavně se nepřejídej, občas si jdi zaběhat, můžeš se tenď hned projet na kole, taky bys mohl zkusit třeba kolik najednou uděláš dřepů a tak. Hodně aktivity a žádná extratučná jídla. To je klíč k úspěchu. Ale zas to nepřeháněj, máš akorát hmotnost k výšce…

Další odpovědi
Elk

Myslím, že ve Tvém věku je to váha naprosto normální a vůbec bych se tím netrápil. Nepíšeš však důvod proč by jsi chtěl schodit 3 – 5 kg. Škoda, že Ti nemůžu poslat mailem něco o banánech, určitě by Tě to zajímalo / a nejen Tebe/.

ReHu

Pohybová aktivita v aerobním rytmu. (záleží na tepové frekvenci, jinak ubývá cukr a ne tuk). Měl bys být zahřátý, ale ne tolik zadýchaný, abys nemohl mluvit. Takže např.jízda na rotopedu. min 45 min, redukování začíná až po cca 20 minutách.
Hlavní ale je jíst PRAVIDELNĚ po 2, nejdéle po 3 hodinách, netučná, nesmažená jídla, celozrnný chléb, ne bílé pečivo (rohlíky, buchty atd.), jogurt, např. bílý (Klasik od Olmy), zeleninu, ovoce raději dopoledne. Důležité jsou i proteiny. Tvoří se svalovina a díky ní redukční procesy lépe fungují.
Hodně pij, čistou vodu bez bublin. Aspoň 2 l denně. V průběhu celého dne po troškách. Ne 3* denně 1/2 litru!
Pokud toto dodržíš, výsledky by mohly bý znát během 1 – 2 týdnů.

Máca 2

To jsi model co bys chtěl vypadat jak trestanec na smrt vyhublý?Myslím si ,že takhle je to v pořádku.