annas

Jak rozumíte asijskému přísloví?

Zmije svléká kůži, ale zmijí srdce si nechává.

Neznáte nějaké podobné?

Nejlepší odpověď
Luss

Vysvetluji si to tak, ze clovek se muze jakkoliv pretvarovat, ale v jadru zustava stale stejny.
Annas mimochodem je to moc hezky prislovi. diky

Další odpovědi
vagra

Luss to vystihla přesně,já snad dodám jenom podobné-
Vůl zůstane volem i kdyby na housle hrál.

BIGFOOT

paní annas to neznáte nic jiného než hlavolamy a přísloví?to je tedy divné že jste došla až ke zlaté. BIGFOOT

Luss

Bigfoote jste tu novy. Tedy neznate vubec historii odpovedi. Pokud byste si ji procetl, zjistil by jste, ze Annas se dostala ke zlate svymi odpovedmi a ze pokladani ruznych vedomostnich kvizu z jeji strany ma svuj ucel.

annas

Bigfoote stále máte připomínky. Nemusíte odpovídat, když Vám to vadí. Body za otázky, které jsem v poslední době začala vkládat, by mně nestačily. Přečtěte si raději moje odpovědi a pak můžete kritizovat.

Luss

to Vagra: moc pekne :)

vagra

Luss-že jo?Taky se mi líbí.
Pěkné a hlavně pravdivé.

Luss

to budu pouzivat 😉 lidi, na ktere se obe jmenovana prislovi hodi je bohuzel dost…

vagra

Luss- dnes by se to hodilo. :D