LuK4S3k CZ

Jak rozjet na počítači hru která nepodporuje starší windows co je na počítači ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pamatuji si, že do Windows 98SE/ME šel nainstalovat tzv. compatibility pack, kde se ve vlastnostech programu či hry nastavila kompatibilita Windows 2000 či XP. Takto se daly některé programy, ale i hry rozjet.

Pokud však míříte na hru, která jede pod Windows Vista a vyššími, například z důvodu podpory DirectX 10 a vyšší a pokud Windows XP nejede, tak s tím mnoho neuděláte. Jedině prostě koupit upgrade na novější Windows.

Mohu doporučit upgrade na Windows 8 za cirka 2,5 tisíce Kč..
Windows 8 moc náročná nejsou, na řadě sestavách, kde fungují Windows XP, by měla Windows 8 fungovat (celkem) svižně.
Koupíte například na http://www.al­za.cz/microsoft-windows-8-professional-cz-upgrade-z-windows-7-vista-xp-d360784.htm

Zdroj: http://www.al­za.cz/microsoft-windows-8-professional-cz-upgrade-z-windows-7-vista-xp-d360784.htm

Další odpovědi
arygnoc

upgrade na väčšie okná.

na kompe s OS vyšším sa dajú hrať hry podporované iba nižším OS, naopak to nejde.

Awe

Bedy:windows 8 si strč víš kam.Jenom blázen by si tohle dal do PC

anonym

Někteří prodejci her uvádí že hra podporuje pouze nějakou verzi windows a novější ale pravda to často není. Prodejci v těchto informacích mají lidově řečeno bor**** … pokud chceš mít jistotu podívej se na oficiální stránky výrobce jak to je s podporou tvé verze windows.