Kryšpín

Jak řešit když se 5 letému chlapci postaví a začne obtěžovat vrstevnice?

Na př. doma na dětském hřišti při cestě veř. dopravou a pod. Otevřel jsem přílohu od Filipa 84 kde bylo mimo jiné uvedeno, jak chlapeček ve školce se ztopořeným chtíčem naháněl dívčicu.

Nejlepší odpověď
Filip84

A kdybys si to přečetl celé, tak bys se i dočetl, jak se to řeší: vysvětlí se mu, co se s ním děje, a že s „tím“ nebude obtěžovat spolužačky ve školce.

Problém vyřešen, harmonie obnovena. 🙄