nikeroska

jak připevnit polici ve tvaru krabice na stěnu?

Myslela jsem že pomocí tmelu, ale pak už by nešla sundat, nebo s rozpěrkami, ale nemám je dostatečně dlouhé.. Nějaké jiné rady?? Děkuji
Doplňuji:
váží to skoro 2 kila, nemůžu to připevnit hmoždínkama…

Nejlepší odpověď
hanulka11

vyvrtat do zdi díry dát hmoždinky a zavěsit
Doplňuji:
jsou různé tloušťky hmoždinek a tím pádem dáš i silnější vrut-skobu a budeš se divit kolik udrží – doma to tak máme i na policích knihy a že ty něco váží…neboj se toho

Další odpovědi
kablik

Myslím si že to není práce pro ženu,určitě se najde ochotná mužská ruka když budeš chtít. Mimochodem hmoždinky unesou ne 2kg ale i 200kg.

honza19hk

na chemickou kotvu.to neurveš,dřív se rozloží ta bedna.

terry

Pomocí šroubů a hmoždinek zcela určitě.
Měla jsem tak připevněné horní kuchyňské skříňky, které váží podstatně víc.
Záleží na typu, velikosti a způsobu připevnění.

kia111

Takovou poličku bych připevnila asi pomocí policových podpěr http://www.metal-trade.cz/cs/eshop­/71-podpery...myslím, že je to lepší řešení než tmel.

Sůwa

pro >kablik< : jak jsi přišel k názoru, že to není práce pro ženu? To by ses divil, co všechno dokážeme a na ochotnou mužskou ruku už dávno spoléhat nelze. Takovou krabicovou polici unesou i Twenty háčky do panelu, jak sám název napovídá.