Kajoch

Jak přinutit boží mlýny, aby mlely rychleji?

Nejlepší odpověď
annas

Staré přísloví, které může, ale nemusí platit. Spravedlnost má často kratší nohy, takže je pomalejší.

Pokud jste věřící, tak spravedlnosti se dočkáte u Božího soudu, pokud nevěříte, tak čekat a čekat, někdy mohou mlýny mlít dlouho naprázdno.

Domníváte-li se, že je všeho do času, pakl všechno končí smrtí – jen taj je srpavedlivá v tom smyslu, že nikdo zde nezůstane věčně.

Ale nevím,, jak chcete přikazovat Bohu, nebo ho nějak přinutit, aby zasáhl.

Co se má stát, to se stane. Někdy je to všechno jinak, než bychom chtěli. S tím se musíte smířit …

Další odpovědi
ivzez

Stejně, jako někdo přiměje Vás,
abyste se před vložením otázky zamyslel:
Copak lze Boha k něčemu (při)nutit?

Kajoch

Grázl,který neustále škodí svému okolí by měl být potrestán co nejdříve.Asi tak.