bro toe zlý

Jak přesvědčit rodiče, že se můj ex změnil?

V minulosti můj ex během našeho vztahu dost psal jiným holkám nevhodné věci… Rozešli jsme se. Tak měsíc si užíval volnosti, ale pak jsem mu začala chybět a chtěl mě zpátky. Už jsem ho nevzala. Po měsíci jeho kňourání jsem si ho blokla. A to mi začali psát ty holky, i kamarádi, že jim psal, ale jen to, že mi májí vyřídit, že mu chybím, a ať si ho odbloknu. Tak jsem si ho odblokla. Po 2 měsících mi začal psát roztomilé slohovky, o sexu se už vůbec nezmiňoval. Teď je 3.měsíc, co se snaží a já ho znova miluju. Opravdu už se chová jinak. Jenže ho moje rodina nenávidí kvůli tomudle a rodiče mi těžko dovolí jít s ním aspoň ven. Co s tím mám dělat? Je jediný na koho myslím…

Odpovědi
paul1

Někdy vyřeší všechno čas, nepospíchejte

iamtheiam

Ty to s rodiči vůbec neřeš. Vaše vztahy pokazil tvůj ex, tak ať to taky napraví. Řekni mu, že je to jen jeho úkol. Jesli tě má rád, a záleží mu na tobě, tak ať za tvými rodiči zajde a urovná to, i kdyby je měl přemlouvat další tři měsíce. Jestli to nedokáže, nezaslouží si tě!

da ny

Písmena toho snesoi :)
Nevím, kolik je Vám let, vypadá to na hodně naivní růžové brýle......
To neznamená, že Vašemu „ex“ nemůžete chybět.
Já jsem se nikdy nevracela. Rozhodnutí je na Vás
iamtheiam nepíše hloupě :) zkusit to můžete.