petr77

Jak přesunu hromadně všechny kontakty z paměti telefonu na SIM kartu u telefonu Siemens A50

Odpovědi
anonym

Je to už postarší telefon, takže přesně ti to neřeknu – ale v první řadě musíš vybrat kontakty, které chceš zkopírovat (přesunout) a pak v menu hledej něco jako „Umístění“. Vzhledem k tomu, že telefon má interní paměť jen na 50 čísel, půjde seznam na SIM přesunout bez problému (SIM mají, obvykle, paměť na >200 čísel), ale pokud nějaká čísla už na SIM jsou, ´promíchají se´ se zkopírovanými.