michaelanova

Jak přepsat motocykl s kupní smlouvou od člověka napsaného v TP v kolonce převedeno-odhlášeno?

Dobré odpoledne, mám takový problém. Kopili jsme motocykl a chtěli jsme ho převést na mě. Přišli jsme na úřad s potřebnými doklady a tam nám bylo sděleno, že nám nemůžou motorku převést, jelikož máme kupní smlouvu pouze od člověka, který je ve velkém technickém průkazu napsaný v kolonce vozidlo převedeno – odhlášeno (na koho, kam). Prý potřebujeme kupní smlouvu od pána, který je napsaný jako vlastník. Toho neznám, jak mám postupovat?

Odpovědi
cukrar

osobně bych šel za vedoucí evidence, a požadoval nápravu. Páč je jisté, že vozidlo koupil od pan „A“ pan „B“. Jeho jméno bylo zaneseno státním orgánem do technického průkazu, zapsáno na pozici odhlášeno na: pan „B“

Pole zákona předložte úřadu řádnou kupní smlouvu mezi panem „B“ a Vámi. Uřad musí provést změnu, pokud tomu nebrání jiné technické okolnosti…
Klidne se ptejte dále..