Daveid11

Jak přepnout ukládání souborů na SD kartu?

Zdravím,
Potřeboval bych na svém telefonu (Samsung Galaxy J6, Andoid 10) ukládat soubory na SD kartu. Může mi prosím někdo poradit?. Předem díky za odpověď.

Odpovědi
WTLS

Samsung J5 by to měl mít takhle: Fotoaparát → nastavení → přepnout na SD kartu.
Jestli to půjde na J6 je dost pravděpodobné.
Kdyžtak se mrkni do nastavení telefonu.
//edit jo tak to pardon, špatně jsem si přečetl otázku, určitě to budeš mít v nastavení 5min a máš to, nic složitého ;)

Edison

WTLS, ještě je otázkou, jestli má na mysli jen fotky, nebo i další soubory. To by přes foťák neudělal. Ale ve správě úložiště, kterou najdeš v nastavení telefonu taková volba je pro všechny appky, které to umožňují. Některé telefony rozlišují dva režimy: 1. druhé úložiště, tam jsou možnosti velmi omezené a závisejí spíše na tom, jak si nastavíš jednotlivé appky. 2. (a taď nevím, jak se tomu říká) Úložiště sloučené s interní pamětí telefonu. Zde to kartu přeformátuje vlastním souborovým systémem a jeví je jako druhá paměť v telefonu. Zde je již lépe spravována OS a umožňuje to víc, leč pořád ne všechno. Kartu z tohoto režimu pak většinou nelze číst jinde, než v tom daném přístroji.

Pepa25

Pro upřesnit, o jaké jde soubory. Jde o ukládání nových fotek, nových např. stažených souborů, nových aplikací nebo přesun stávajících souborů či přesun stávajících aplikací?