KACULE337

Jak přemluvit rodiče abych si mohla domů přinést kočku.

Strašně moc si přeji jednu kočku z internetu moc se mi líbí poradte prosím.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Sůwa

Mát doma kočku

kobranek

Mát doma kočku

Doplňuji:
Mám, ale ne doma, 100 metrů od domova u babičky. Brácha má alergii.

pizlicka

Mát doma kočku

neptej se a dones ji.ona uz se očičkama přemluví za tebe.

huxa

Doma kočku nemám

Doplňuji:
Bohužel, nemám doma kočku :( a taky bych si jednu vybral ;) (Jennifer Lawrence)

hoko

Mát doma kočku

kačííík

Mát doma kočku

Doplňuji:
moje mamka se příšerně bojí myší a jednou nám do baráku vběhla myš a nechtěla odejít (nakonec jsme ji chytily) ale od té doby máme kočuku a ani jednu myš v domně dokonce ani hmyz.