Sabina Míško

Jak přemluvit rodiče, aby mi koupili psa??

Hrozně moc si přeju pejska. Nejlépe mopse. Rodiče mi ho nechtějí dovolit hlavně kvůli hygieně atd. Prosím jak je mám přesvědčit?? Zkoušela jsem všechno možné, studovala jsem o nich a pak to rodičům odpřednášela ale pořád nic. Nějaké rady??

Nejlepší odpověď
cochee

Nejlépe nijak. Děcka by vůbec psa neměla mít, za pár dní je přestane bavit a povinnosti kolem psa vzniklé samozřejmě padnou na hlavu rodičů.

Další odpovědi
annas

Mohla jste využít našeptávač pro vkládání otázky Otázka se opakuje asi 50×, takže si projděte rady, třeba některá pomůže.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De%20­na%20koupi%20psa

--
Možná vám nedůvěřují, že byste se o psa starala. Je to náročné, pravidelně vycházky, učit ho, starat se o něj. Zamyslete se nad tím, zda pakl pes nezůstane v péči rodiků a vy si najdete něco jiného.

Bydlite v městském bytě? Tam je to opravdu náročnější starat se o psa.

pivas

asi nic neuděláš

deny55

Tady je každá rada drahá.Rodiče asi tuší,jak by to mohlo dopadnout.