agentpv

Jak přehrát video v počítači na televizi – jaký kabel koupit (víc v popisu)?

TV i notebook jsou koupeny vloni, TV má přípojku jak VGA tak i 2× HDMI a notebook má USB i HDMI zásuvku… Díky

Nejlepší odpověď
Hlada

HDMI
Jedním kabelem lze přenést obraz i zvuk.

Další odpovědi
elkon

Nepotřebuješ žádný kabel, stačí domácí WiFi. Na každém routeru to jde nastavit. Připojíš počítač i televizi. Pak klikneš na video v počítači pravým tlačítkem myši a po otevření roletky dáš Přehrát v zařízení (ukáže se ti tam tvá televize). Používám to už dlouho.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

To víš, že jo. Wifi. Zvláště ta ve dvoučtyřkovém pásmu a úplně úžasná je v nájemním domě, kde chytneš na mobilu asi tak 20 ESSIDek, dělících se o těch ubohých 13 frekvenčních kanálů. Vůbec to nebude lagovat a dropovat…

Pepa25

elkon: jsou i levné TV bez WiFi, tam router nepomůže https://televi­ze.heureka.cz/sen­cor-sle-2469tcs/ Moc jich není, ale tazatel chce připojení kabelem, tak bych raději WiFi nepředpokládal.