Avatar uživatele
Tata

Jak přehrát kazety VHS na DVD disk

Mám nahrané rodinné kazety. Ale éra videi končí a já bych potřeboval poradit jak tyto kazety přehrát na DVD.Jak připojit video na počítač, jaký program k přenosu potřebuji a jek postupovat. Z počítače již film dostanu na DVD přes Nera (doufám).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Verulik před 4485 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

V níže uvedeném odkazu,najdete rady,jak to udělat.
http://www.slunecnice.cz/…

A nebo si to můžete nechat udělat,to je aspoň pro mě jednoduší metoda. Na internetu je spousta firem,zasílám jako ukázku na jednu

http://www.prevodkazet.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NickD

Video propojíte kabelem s PC (S-Video).Program na převod i střih je Pinacle Studio.Pak už to je celkem hračka.Vzhledem k pořizovacím nákladům,aby jste těch pár kazet mohly mít na DVD nebo v PC vám,ale doporučuji využít nějakou firmu,která vám ráda výjde vstříc.Bude to i pro vás pohodlnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misha011

firmu www.prevodkazet.cz mohu doporučit. Přepsala mi veškeré domácí video a byl jsem spokojen.

Zdroj: www.prevodkazet.cz

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
valecek

Propřípad že to ještě někdo chce udělat chce to televizní kartu do počítače,stačí stará analogová.Postačí anténí vstup. V ovladači televizní karty si naladíte kanál kde vaše staré VHS vysílá a pak už jen zapnete záznam, ten bych nastavil na formát mp2. Na formát video, avi, divx, mp4,bych to převedl jiným programem který to nebude muset dělat v reálném čase a pokud to nechcete stříhat a nebo upravit obraz či zvuk filtrem tak ani střižnu nepotrebujete. Použijte jakýkoli program pro změnu komprese a formátu. A pak to vypalte na disk.

před 2058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet