Poklička

Jak přehhrávat videa v HD na youtube

Zdravím, začínam s jedním programem a učím se podle tutoriálu z youtube.Už mě nebaví nastavovat kvalitu těch videi z niších na vyskou tedy na HD . Mám ješťe další problem,na youtube mi zmizelo tlačítko pro další videa které uživatel(autor) nahrál jak se to dá obnovit prosím porďte mi,už si nevím rady kde a co nastavit

Odpovědi
patmull

Pokud požíváš Chrome můžeš si stáhnout plugin Auto HD for YouTube https://chrome­.google.com/web­store/detail/ko­iaokdomkpjdgni­imnkhgbilbjgpe­ak