Laďa99

Jak poznám, že objekt mého zájmu je taky gay?

Já jsem, ale držím si tuto informaci v soukromí.
V práci jsem ale potkal kluka, který se projevuje jako gay, ale tvrdí, že má holku apod.
Jak zjistit, jestli to jenom taky nemaskuje?
Máme velké společné sympatie jeden k druhému, ale nic víc.

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Zkus se poradit tady http://www.na­kluky.cz

Další odpovědi
klumprt

Jestli ono by fakt nebylo lepší se zeptat na nějakém gay fóru. My co jsme hetero (asi většina zde), jsme podobnou otázku nikdy nemuseli řešit. Já třeba holku poznám většinou docela rychle a spolehlivě. 🙂

Drap

Musíš se ho zeptat.

marci1

Doporučovala bych tuhle informaci „nelámat přes koleno“. Vyčkej, čas vše ukáže. 🙂