ixpektix

Jak poznám jesli mám DVD přehrávč recordér a nebo normální ??? 🙂 Děkuji

Nejlepší odpověď
led

DVD rekorder má tlačítko pre záznam (býva väčšinou červená značka)
DVD prehrávač toto tlačítko nemá

Další odpovědi
Michal Kole

V technické specifikaci výrobce

iceT

Mam zato,ze na dvd prehravaci pouze prehrajete dvd film nebo cd,na dvd recorder muzete nahravat a samozrejme i prehravat.Na dvd rec by melo byt uplne stejne tlacitko(rec)jako na videu,ktere spusti nahravani,a jinak byste to mel mit napsane v manualu,ktery jste jiste dostal s pristrojem.
A dvd prehravac recorder snad ani neni…