pn65

Jak postupovat v této situaci?

Koupil jsem zboží přes internet, na meil mě přišel doklad o zaplacení v určité částce.
V krabici se zbožím byl dodák z částkou o korunu vyšší. Je pravda, že to bylo na dobírku a na papíru je napsáno neplaťte, ale ta koruna mě znervózňuje, nevím jestli si takhle vytváří pan obchodník nový dluh který po mě bude vymáhat. Poraďte

Odpovědi
elkon

Na webu je jistě kontakt, tak tam zavolej, nebo napiš mail s dotazem. Pokud tam kontakt není, tak jsi se měl takovému webu vyhnout.

paul1

Já se domnívám, že koruna ani není vymahatelná, náklady na to by byly vyšší.

Viktorie II.

A nebyla ta částka zaokrouhlená o korunu výše?

Pepa25

Pokud máte papír s textem „neplaťte“, tak nechápu, co vás znervózňuje …

Správce Ohně

Pepa25

Kdyz prijdes neobjednanej do prazdne cekarny u doktora, na dverich ma napsano „neklepat“, nezacnes byt..po 30min nervozni..a pokud jo.. Zaklepes nebo pockas jeste pul hodky a kdyz sestricka nevyjde, odejdes dom?