DanielChy

Jak postupovat při celním zadržení?

Ahoj,
Pomocí aplikace od České pošty sledování zásilky jsem zjistil, že moje zásilka ze zahraničí byla celně zadržena.

Přesněji takto:
Zásilka dne 11.12.2013 odeslána do České republiky.
Zásilka dne 27.12.2013 převzata vyměňovací poštou 220 00 – Praha 120.
Zásilka je od 27.12.2013 ve stavu přípravy k celnímu řízení.
Zásilka uložena dne 28.12.2013 na poště 220 00 – Praha 120, důvodem je „vyclívací pošta“.

Chci se zeptat, jestli celní záležitosti mohu dělat udělat např. s PPL nebo jinou společností? Protože u České pošty se platí zbytečné poplatky. Jestli ano, kterou společnost byste mi doporučili a co proto musím udělat?
Děkuji za odpověď

Odpovědi
Drap

Myslím, že ČP vyjde při menších nákupech /pro osobní potřebu a podobně / ve finále nejlevněji