opa

Jak postupovat, abych ve Wordu napsal přímo do obrázku text?

Jak postupovat abych ve Wordu napsal přímo do obrázku text.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vložit obrázek, dále bude následovat dvakrát poklepání na obrázek a v nabídce pozice vybereš pozici obrázku za textem a potom ještě můžeš zvolit umístění jestli vpravo, vlevo na střed či jiné.
No a tím, že je obrázek za textem, tak ti kurzor normálně běhá po obrázku a můžeš klidně psát přes obrázek nebo kam přesně chceš.