Jak poslat vyjádření žalované strany soudu?Platím někaký kolek?

Odpovědi
standa

Žádný kolek samozřejmě platit nemusíte…, písemné vyjádření můžete soudu předat dvojím způsobem:

  1. osobně se dostavit na daný soud a zde své stanovisko, které by mělo obsahovat SPISOVOU ZNAČKU, předat na podatelnu (nejlépe ve dvojím vyhotovení)
  2. stanovisko lze poslat i poštou… a i zde nezapomeňte vedle adresy soudu uvést i číslo jednací