BELA81

Jak poslat video ve zprávě které má velikost přibližně 90 mb.Ptám se proto nebo přes email seznam.cz mi to nejde.

Nejlepší odpověď
Justin1

Musíš využít nějakou službu, třeba Úschovnu.

Další odpovědi
Dochy

Pokud se do toho limitu vejdeš, tak naprosto v pohodě. Pokud ne, musíš využít nějakou další službu na přenos souborů.
Seznam.cz má limit 25MB, do toho se 90mb (i když nevím co to je) i 90Mb v pohodě vejde. Pokud to video má být 90MB pak máš problém a buď ho zmenšíš, nebo pošleš jinak (třeba ta úschovna, letecká pošta apod.)

Bacha, limit 25MB je u seznamu na celou zprávu. Pokud to nepřeženeš s textem, tak na binární přílohu (jako třeba video) Ti zbude kvůli nutnosti překódování na text něco přes 18MB.

Hufnágl

Nahraj video na youtube, a nastav, kdo může video shlédnout, popřípadě si ho může stáhnout.

Arne1

Vykašli se na Seznam a použij svůj účet na Google (tedy Gmail). Budeš překvapen, jak je to jednoduché – Gmail to prostě zařídí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Nic ve zlém, ale Gmail má úplně stejný limit velikosti přílohy 25 MB jako seznam.cz: https://suppor­t.google.com/ma­il/answer/6584?co­=GENIE.Platfor­m%3DDesktop&hl=cs

Arne1

Ano, ale větší přílohu automaticky uloží na Google Disk a pošle odkaz. Není nutno se drbat s nějakým aúschovnama. Vše je jednoduché a jednotné.

Arne1

Justin1: Škrabat se za opačným uchem … Účet na Googlu má kažký kdo nemá ohryzek. Tak proč do toho cpát nějaké Úschovny a podobně ? Nechápu, proč lidi preferují ta nejsložitější řešení.