Jak poslat sms…

Potřebuji (co nejdříve) poslat sms z počítače na mobil (T-mobile). Zkoušela jsem to přes různé stránky (t-zones, poslatsms.cz,…) přes které to posílám běžně, ale dnes tam dělají nějaké úpravy s t-mobile tak to nefunguje, stáhla jsem dost programů na posílání sms, ale ty hlásí chybu anebo to neodešlou.
Tak se chci zeptat jestli by mi někdo prosím poradil jak poslat sms?
Doplňuji:
Tam jsem to zkusila a odkázalo mě to na nefunkční stránky t-mobilu.

Odpovědi
jmhad

Já to zcela běžně posílám přes Seznam

marek.29

Celý web T-mobile a t-zones se předělávají, což je napsáno i na těch stránkách, pokud se pokoušíš poslat SMSku.
" Přijďte prosím v úterý 26. června. "
Takže do úterý nelze posílat SMS do T-mobilu. Musíš psát hezky z mobilu. Pak to zase pojede. Ale z důvodu modernizace webu je do úterý služba mimo provoz – chápeš?

kamila44444

http://www.sms.cz/ Tahle je nej!! Posílám z ní smsky pořád. Vše je zadarmo. Vlevo si vyber operátora toho, komu to budeš posílat. :)

anonym

Používám v PC, je i v CZ
https://code.go­ogle.com/p/es­mska/