HakitoCZ

Jak poruchová jsou HTC?

Bavil jsem se s přáteli o tom, že chci koupit HTC Desire a oni mě většinou varovali, že se HTC straní, že jsou velmi poruchové.
Co je na tom pravdy?

Nejlepší odpověď
tuCZek

… to slyším (čtu:) poprvé.
I tak bych do toho šel.
Je na to 2 roky záruka a po třetí stejné závadě Ti jej vymění nebo vrátí peníze.
Vpodstatě nemáš co ztratit

Další odpovědi
Bil

Mám HTC Desire a jsem naprosto spokojený!!!

Valky

Co znám lidi a mají HTC (Sama jsem jeho držitelka..), tak si ho pochvalují… Ale pokud chceš HTC Desire, tak to Ti spíš doporučím telefon svého přítele, je opravdu mnohem lepší – Samsung Galaxy S… Náš nejlepší kamarád má Desire a když viděl, jak dokáže pracovat Samsung, trhal si vlasy! :)
A co se týče systému, rozhodně jdi jedině do Androida, já mám WM, a pláču nad tím! Je to pomalé, nejsou na to žádné free hry nebo aplikace, které by za něco stáli..

HakitoCZ

Mě se zdálo zvláštní, že by jedna z nejvyhlášenějších značek měla nějaké softwareové problémy…