Kryšpín

Jak pomáhá Německo s požárem který je skoro na hranici?

Proběhlo médií pomáhá Slovensko Polsko i Itálie přeslechl jsem Německo

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ano, přeslechl jste. Němečtí hasiči tam byly od prvního dne (25.7.) viz: „Na místě v tuto chvíli máme 49 jednotek požární ochrany, tři jednotky přijely z Německa," https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/ceske-svycarsko-lesni-pozar-pomoc-armady-a-policie_2207250835­_jip Pak byli částečně staženi kvůli požárům na druhé straně hranic

Další odpovědi
mosoj

Upozornění na požár na našem území přišlo z Německa!! Z naší strany jako obvykle lážo-plážo. První hodiny v tom nechali máchat dobrovolné hasiče!! Takže jaksi by bylo blbé žádat o pomoc Němce když tam nebyli ani naše profesionální sbory. Přesto pomoc později z Německa přišla. Bohužel oheň přeskočil z našeho!! území na německé! Takže hasí si svoje území. O tom že by požár v Německu zasáhl větší území než u nás, nic nevím. Našim chováním si říkáme o to, aby se na nás každý vykašlal! Ve všech oblastech. A ono to tak bude!!

Drap

Hasí si svůj požár ve stejné oblasti.

paul1

Má svých starostí dost na svém území, požár je tam několikrát větší.