Nikča1994

Jak podepsat více fotografií najednou v photoshopu?

Potřebovala bych poradit, jak podepíši více fotografií v photoshopu najednou, aniž bych musela fotografii jednu po druhé otevírat? Poradí mi někdo prosím? :)

Odpovědi
Hlada

Jsou dvě možnosti.
Přes panýlek Historie, záložka Akce nebo Soubor/Automa­ticky/Dávka. Do odkazu jsem dal stránku s návodem a tutorialem.

Zdroj: http://www.sub­ject.sk/blog/gra­fika/photoshop/hro­madne-upravy-obrazkov.html

nonnel

Photoshop neznám, ale určitě tam někde bude dávkové zpracování. Vytvoříš si podpis jako vrstvu a v tom dávkovém zpracování ji tam přilepíš. Já jsem měl jiný program a tam to takhle šlo.

pl4toon

V PS nevím, já to dělám v ACDSee Pro.