Avatar uživatele
dombas

Jak ostříhat kočce drápky?

Jsme na to tři a je to problém.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4542 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Wareg

Kočkám se drápky nestříhají. Proto se nedivím, že i ve 3 lidech je tento úkol nadlidským! Pořiďte kočce škrabadlo, případně si může brousit drápky o nábytek, koberec atd. Dobré a kočkama oblíbené řešení je také kartonová krabice, na které se může válet, ale také brousit drápky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Ještě jsem neslyšela,že by se měly kočce stříhat drápy. Kočka má mít k dispozici kousek dřeva, na kterém si ty drápky bude brousit. Poukud ji máte v paneláku, tak jí to pořiďte a nebudete muset stříhat drápky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Jestlize kocka nema pristup do venkovnich prostor,tak ji poridte kousek prkna,nebo cokoliv jineho o co by si mohla drapky obrousit.Jestli je ma momentalne moc prerostle,tak s ni zajdete na veterinu,protoze byste ji mohli ufiknout drapek vic (i kousek lůžka)a to by ji bolelo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Dejte si opravdu pozor. Bylo by lepší kočce vůbec drápky nestříhat. Když to uděláte, tak se může začít drápek třepit a kočku to bude opravdu hodně bolet a bude to i krvácet. Totéž platí, pokud to uděláte špatně. Pokud chcete opravdu kočce přistřihnout drápky, tak ať to raději udělá zvěrolékař. Sami to raději nedělejte a přenechte to odborníkům.

Možná by bylo lepší koupit velké drápadlo. Prodává se v každém zverimexu. Kočka si potom drápky sama obrousí a nemusíte provádět riskantní stříhání drápků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Q

Kočka nemá drápky ke stříhání - už jen proto, že je zatahuje, koukám, že už Čapek zmizel z knihovničky i s kočkou Júrou.
Pokud číče drápky přerostly kvůli tomu, že si je neměla o co brousit, můžete zkusit veta --ale asi to bude dělat v přispání a nebo zkusit pilníček - jsou číči, co si to s radostí nechají tímto způsobem zbrousit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

POZOR!! Kočce drápy stříhat nesmíte, je to něco jako stříhat fousy, drápy jí pomáhají jako cit hmatu...!!

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek