babča

Jak ošetřovat goretex?

Odpovědi
Terryle

Oblečení prát ve speciálních prášcích, které částečně obnovujou impregnaci – měli by ji mít v prodejnách sportovního oblečení a poradit, jak se to použivá. Pak už asi nepoužívat aviváž.
A boty – můžou se impregnovat (gore-úprava tak vydrží dýl a větší vlhkost; boty se tolik nešpiní) speciální impregnací pro gore-tex materiály. Poradí vám v obuvi, co se na to může používat. A pokud nejsou špinavé moc, otřít vlhkým hadříkem…

stana73

Jestli máte oblečení,tak to tekutý prací prostředek,podle zašpinění,co nejšetrněji a bez aviváže.Na botasky mám na pračce program,ale zatím jsem je prát nemusela a třeba trekové boty zasucha vykartáčuju a občas naimpregnuju